O Carrum Webdesign

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawą i zróżnicowaną ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz możliwości portfela - od prostych wizytówek internetowych, poprzez średnio rozbudowane strony www, kończąc na zaawansowanych aplikacjach służących sprzedaży produktów w Internecie, czyli sklepach internetowych.Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Korzystając z naszego doświadczenia, kreatywności, wypracowanych rozwiązań oraz dużego zapasu pomysłów, tworzymy w pełni funkcjonalne serwisy wyróżniające się ciekawą szatą graficzną, przejrzystym układem i intuicyjną nawigacją.Działamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie pozwalające sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Chętnie podejmujemy wyzwania i konsekwentnie szukamy jak najkorzystniejszych rozwiązań. dużo czasu poświęcamy na dokładne zapoznanie się z tematyką serwisu. Wspólnie z Klientem, ustalamy jaki sposób prezentacji jego oferty będzie najskuteczniejszy i najbardziej korzystny oraz jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www. W zależności od funkcjonalności i przeznaczenia serwisu razem z Klientem dobieramy najlepszą technologię w jakiej ma zostać wykonana strona.

 Jeżeli nie posiadają Państwo loga firmowego, proponujemy ciekawe rozwiązania dla graficznego zobrazowania nazwy Państwa firmy. Pomożemy także w doborze nazwy oraz rejestracji domeny, czyli adresu internetowego, pod którym będzie widoczna strona internetowa.
Duży nacisk kładziemy na szybkie działanie serwisu, błyskawiczne ładowanie danych oraz optymalizację strony pod wyszukiwarki internetowe takie jak Google.pl. Podczas prac związanych z oprogramowaniem serwisu, jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszym Klientem, proponując alternatywne rozwiązania poszczególnych kwestii. Na życzenie Klientów tworzymy zarówno proste, jak i bardzo zaawansowane formularze: od prostego formularza kontaktowego, poprzez formularze wycen i zamówień, a kończąc na rejestracji i logowaniu użytkowników w serwisie. W pełni funkcjonalny serwis internetowy zostanie przedstawiony do ostatecznej akceptacji Klientowi.

Do każdej wykonanej strony internetowej dołączamy prosty i łatwy w obsłudze panel administracyjny (CMS – System Zarządzania Treścią), umożliwiający aktualizację zawartości strony bez konieczności korzystania z pomocy profesjonalisty. Panel administracyjny stworzony został z myślą o laikach komputerowych a do jego kompletnej obsługi wymagana jest jedynie wiedza z zakresu podstaw obsługi komputera. Administrator łatwo może zmieniać treści w serwisie, tworzyć galerię bez potrzeby korzystania z programu graficznego, szybko edytować aktualności, dokonywać zmian produktów czy innych treści umieszczonych na stronie internetowej.