Nasze Cele - Misja

Nasze Cele - Misja

Celem naszej działalności jest przygotowanie dla Klienta oryginalnej i skutecznej pod względem marketingowym strony www i grafiki użytkowyej. Wiemy, że strona internetowa to jedno z głównych narzędzi marketingu interaktywnego i stanowi tanią formę reklamy. Projektując i wykonując strony www przywiązujemy wagę do ich przejrzystości, elegancji, ciekawej formy graficznej oraz funkcjonalności. Baczną uwagę przywiązujemy do estetyki, właściwego doboru kolorów, formy i wyrazu projektów graficznych (np. grafiki użytkowej). Każdą witrynę powinna cechować "lekkość" i prostota wykonania. Nie dopuszczamy do sytuacji,kiedy nadmierna oprawa graficzna przesłania zawartość merytoryczną witryny. Ponadto wychodzimy z założenia, iż nawigacja zamieszczona na stronie winna być intuicyjna, prosta  i logiczna. Zadaniem właściwie zaprojektowanego serwisu internetowego będzie zwrócenie uwagi klienta na markę oraz podniesienie prestiżu firmy lub innej instytucji poprzez promowanie ich wizerunku, a także skuteczne przekazanie danych i informacji na temat działalności oraz oferowanych produktów i usług. Zwracamy uwagę na to, by prawidłowo zaprojektowana strona internetowa trafiła do szerokiego grona odbiorców lub kontrahentów. Dlatego też podejmujemy działania mające na celu odpowiednie i skuteczne zaprezentowanie strony poprzez m.in. pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Z czasem działania promujące będą przynosić wymierne korzyści, a atrakcyjny serwis internetowy szybko przyczyni się do rozpoznawalności konkretnej marki.


CARRUM w swojej ofercie  proponuje również (oprócz projektów całkowicie nowych stron internetowych) zmianę, przebudowę i aktualizację już istniejących serwisów. Dostarczamy Klientowi nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oparte na nowoczesnych językach programowania m.in. HTML + CSS, JavaScript, PHP, i inne. Wykonywane zlecenia są konsultowane i dostosowane do wymogów Klienta.


Współpraca z klientem:

 

- Określenie potrzeb Klienta: rodzaju strony www, ilości podstron, ilości tekstu i rodzaju czcionki, ilości grafik, i innych

- Koncepcja i projektowanie witryny

- Prezentacja wybranych projektów graficznych

- Zakup konta www oraz domeny

- Właściwe projektowanie i wykonanie strony www według wskazówek Klienta

- Wysyłanie strony na proponowany serwer

- Ewentualna aktualizacja strony www

- Wizytówka dla firmy (strona zawierająca ogólne informacje oraz dane kontaktowe)

- Podstawowa strona www (zawiera informacje o firmie, ofertę oraz kontakt)

- Statyczna witryna (zawiera m.in. informacje o firmie, katalog produktów, aktualności i zdjęcia)
- Dynamiczna witryna (zawiera szerokie spektrum danych oraz elementy interaktywne)